Ucz się od trenerów – praktyków sprzedaży, każdy z nich ma olbrzymie doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą

Paweł Bogusław

Paweł
Bogusław

24 lata doświadczenia w międzynarodowych strukturach firm tj: Sandoz, Valeant, Leroy Merlin, Auchan. Łączy doświadczenia sprzedażowe z wiedzą psychologii biznesu. Szkoli sprzedawców oraz menadżerów sprzedaży na salach szkoleniowych jak i w formie On the Job. Prowadził ponad 830 dni szkoleniowych i coachingowych. Specjalizuje się w budzeniu motywacji sprzedażowej, obsłudze klienta, rekrutacji sprzedawców. Certyfikowany Trener, Assessor oraz Coach.

Przemysław
Mik

Ponad 23 lata w sprzedaży. Karierę rozpoczynał w 1997 roku w Górnośląskim Towarzystwie Prasowym (wydawca dziennika „Trybuna Śląska”) gdzie jako specjalista ds. sprzedaży sprzedawał powierzchnie reklamowe oraz współtworzył komórkę sprzedaży reklamy wewnętrznej PAR (Prasowa Agencja Reklamowa). Od roku 2004 (do dzisiaj) Prezes Zarządu McHayes&StewardGroup Sp. z o.o. Twórca Szkoły Zarządzania Sprzedażą, odpowiedzialny m.in. za wyniki podległego zespołu sprzedaży.

Artur
Dłubak

Od 20 lat w sprzedaży , przez ostatnich 16 jako menedżer sprzedaży, oraz dyrektor hipermarketów, zarządzania zapasami, supply chain i rozwoju biznesu. Menedżer m.in. w Metro, Tesco, Leroy Merlin, Perekriostok, Kreisel, Megapolis Group, Barlinek Rosja. W konsultingu biznesowym, zarządzaniu i optymalizacji firm na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej od 10 lat. Jako ekspert – trener i coach od 15 lat zajmuje się rozwojem kompetencji kadry managerów sprzedaży.

Mateusz Mrozowski

Mateusz
Mrozowski

Od 12 lat w sprzedaży, doświadczenie menadżerskie i sprzedażowe w takich branżach jak: Marketing wewnętrzny, Farmacja, Budownictwo, IT, Sprzedaż bezpośrednia. Doświadczenie sprzedażowe zdobywał na różnych szczeblach kariery zawodowej począwszy od przedstawiciela handlowego do funkcji Dyrektora Sprzedaży. W 2016 roku uzyskał tytuł najskuteczniejszego sprzedawcy w swojej firmie, rok później najlepszego Dyrektora Sprzedaży. Publicysta: Forbes, Szef Sprzedaży, As Sprzedaży. Autor bestsellerowej książki „sprzedaż jest sexy albo
nie ma jej wcale”.

Sebastian
Sauter

15 lat doświadczeń jako handlowiec, następnie manager sprzedaży m.in. w PTK Centertel (Orange) gdzie kierował 80 osobową strukturą sprzedaży. Prowadzi zaawansowane szkolenia z obszaru „sprzedażowych umiejętności miękkich”. Tworzy autorskie programy szkoleniowe, oparte na celach rozwojowych. Od początku swojego doświadczenia trenerskiego przeprowadził około 600 dni szkoleniowo – konsultacyjnych. Certyfikowany Trener, oraz Coach.

Andrzej Niemczyk

Andrzej
Niemczyk

Od 25 lat, sprzedaje i kieruje sprzedażą na trudnych, konkurencyjnych rynkach. Był handlowcem, kierownikiem sprzedaży a następnie dyrektorem handlowym w dwóch firmach farmaceutycznych Gedeon Richter i Ewopharma AG. Trener, Coach i konsultant od 15 lat oraz trener trenerów Szkoli największe światowe i polskie firmy. Specjalizuje się w szkoleniach menedżerskich z zakresu budowania własnego autorytetu, przywództwa, odwagi menedżerskiej oraz kierowania zespołem w trudnych sytuacjach.

Zaufali nam