Ucz się od trenerów – praktyków sprzedaży, każdy z nich ma olbrzymie doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą

Paweł Bogusław

Paweł
Bogusław

24 lata doświadczenia w międzynarodowych strukturach firm tj: Sandoz, Valeant, Leroy Merlin, Auchan. Łączy doświadczenia sprzedażowe z wiedzą psychologii biznesu. Szkoli sprzedawców oraz menadżerów sprzedaży na salach szkoleniowych jak i w formie On the Job. Prowadził ponad 830 dni szkoleniowych i coachingowych. Specjalizuje się w budzeniu motywacji sprzedażowej, obsłudze klienta, rekrutacji sprzedawców. Certyfikowany Trener, Assessor oraz Coach.

Mariusz
Kędzierski

Od ponad 15 lat zajmuje się szkoleniami i rozwojem handlowców, doświadczony szef szkoleń w międzynarodowej korporacji Cersanit/Opoczno, kierował zespołem trenerów, prowadził działania wspomagające sprzedaż dla największych klientów oraz prowadził szkolenia dla handlowców. Bogate doświadczenie w sprzedaży usług B2B w branży IT. Współautor dwóch książek o sprzedaży i negocjacjach. Zrealizował ponad 1000 dni szkoleniowych. Uczy, jak poprawiać efektywność sprzedaży bez pogarszania relacji z Klientem.

Artur
Dłubak

Od 20 lat w sprzedaży , przez ostatnich 16 jako menedżer sprzedaży, oraz dyrektor hipermarketów, zarządzania zapasami, supply chain i rozwoju biznesu. Menedżer m.in. w Metro, Tesco, Leroy Merlin, Perekriostok, Kreisel, Megapolis Group, Barlinek Rosja. W konsultingu biznesowym, zarządzaniu i optymalizacji firm na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej od 10 lat. Jako ekspert – trener i coach od 15 lat zajmuje się rozwojem kompetencji kadry managerów sprzedaży.

Mateusz Mrozowski

Mateusz
Mrozowski

Od 12 lat w sprzedaży, doświadczenie menadżerskie i sprzedażowe w takich branżach jak: Marketing wewnętrzny, Farmacja, Budownictwo, IT, Sprzedaż bezpośrednia. Doświadczenie sprzedażowe zdobywał na różnych szczeblach kariery zawodowej począwszy od przedstawiciela handlowego do funkcji Dyrektora Sprzedaży. W 2016 roku uzyskał tytuł najskuteczniejszego sprzedawcy w swojej firmie, rok później najlepszego Dyrektora Sprzedaży. Publicysta: Forbes, Szef Sprzedaży, As Sprzedaży. Autor bestsellerowej książki „sprzedaż jest sexy albo
nie ma jej wcale”.

Sebastian Sauter

Sebastian
Sauter

15 lat doświadczeń jako handlowiec, następnie manager sprzedaży m.in. w PTK Centertel (Orange) gdzie kierował 80 osobową strukturą sprzedaży. Prowadzi zaawansowane szkolenia z obszaru „sprzedażowych umiejętności miękkich”. Tworzy autorskie programy szkoleniowe, oparte na celach rozwojowych. Od początku swojego doświadczenia trenerskiego przeprowadził około 600 dni szkoleniowo – konsultacyjnych. Certyfikowany Trener, oraz Coach.

Andrzej Niemczyk

Andrzej
Niemczyk

Od 25 lat, sprzedaje i kieruje sprzedażą na trudnych, konkurencyjnych rynkach. Był handlowcem, kierownikiem sprzedaży a następnie dyrektorem handlowym w dwóch firmach farmaceutycznych Gedeon Richter i Ewopharma AG. Trener, Coach i konsultant od 15 lat oraz trener trenerów Szkoli największe światowe i polskie firmy. Specjalizuje się w szkoleniach menedżerskich z zakresu budowania własnego autorytetu, przywództwa, odwagi menedżerskiej oraz kierowania zespołem w trudnych sytuacjach.

Zaufali nam