Ucz się od trenerów – praktyków sprzedaży, każdy z nich ma olbrzymie doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą

Paweł Bogusław

Paweł
Bogusław

24 lata doświadczenia w międzynarodowych strukturach firm tj: Sandoz, Valeant, Leroy Merlin, Auchan. Łączy doświadczenia sprzedażowe z wiedzą psychologii biznesu. Szkoli sprzedawców oraz menadżerów sprzedaży na salach szkoleniowych jak i w formie On the Job. Prowadził ponad 830 dni szkoleniowych i coachingowych. Specjalizuje się w budzeniu motywacji sprzedażowej, obsłudze klienta, rekrutacji sprzedawców. Certyfikowany Trener, Assessor oraz Coach.

Jacek Masłowski

Jacek
Masłowski

Ponad 20 lat doświadczeń, w swojej karierze przeszedł drogę od przedstawiciela handlowego aż do dyrektora sprzedaży, m.in. w Perfetti Van Melle Polska, Krat Jacobs Suchard, Lisner i Carlsberg Polska. Przeszkolił 8 000 osób, od przedstawicieli handlowych po prezesów. Specjalizuje się w coachingu, kierowaniu zespołami, technikach sprzedaży, asertywności, perswazji, inteligencji emocjonalnej, a także systemów ocen i rekrutacji. Ukończył szkołę trenerów i terapeutów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Współzałożyciel i prezes Fundacji Masculinum.

Artur
Dłubak

Od 20 lat w sprzedaży , przez ostatnich 16 jako menedżer sprzedaży, oraz dyrektor hipermarketów, zarządzania zapasami, supply chain i rozwoju biznesu. Menedżer m.in. w Metro, Tesco, Leroy Merlin, Perekriostok, Kreisel, Megapolis Group, Barlinek Rosja. W konsultingu biznesowym, zarządzaniu i optymalizacji firm na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej od 10 lat. Jako ekspert – trener i coach od 15 lat zajmuje się rozwojem kompetencji kadry managerów sprzedaży.

Mateusz Mrozowski

Mateusz
Mrozowski

Od 12 lat w sprzedaży, doświadczenie menadżerskie i sprzedażowe w takich branżach jak: Marketing wewnętrzny, Farmacja, Budownictwo, IT, Sprzedaż bezpośrednia. Doświadczenie sprzedażowe zdobywał na różnych szczeblach kariery zawodowej począwszy od przedstawiciela handlowego do funkcji Dyrektora Sprzedaży. W 2016 roku uzyskał tytuł najskuteczniejszego sprzedawcy w swojej firmie, rok później najlepszego Dyrektora Sprzedaży. Publicysta: Forbes, Szef Sprzedaży, As Sprzedaży. Autor bestsellerowej książki „sprzedaż jest sexy albo
nie ma jej wcale”.

Sebastian Sauter

Sebastian
Sauter

15 lat doświadczeń jako handlowiec, następnie manager sprzedaży m.in. w PTK Centertel (Orange) gdzie kierował 80 osobową strukturą sprzedaży. Prowadzi zaawansowane szkolenia z obszaru „sprzedażowych umiejętności miękkich”. Tworzy autorskie programy szkoleniowe, oparte na celach rozwojowych. Od początku swojego doświadczenia trenerskiego przeprowadził około 600 dni szkoleniowo – konsultacyjnych. Certyfikowany Trener, oraz Coach.

Andrzej Niemczyk

Andrzej
Niemczyk

Od 25 lat, sprzedaje i kieruje sprzedażą na trudnych, konkurencyjnych rynkach. Był handlowcem, kierownikiem sprzedaży a następnie dyrektorem handlowym w dwóch firmach farmaceutycznych Gedeon Richter i Ewopharma AG. Trener, Coach i konsultant od 15 lat oraz trener trenerów Szkoli największe światowe i polskie firmy. Specjalizuje się w szkoleniach menedżerskich z zakresu budowania własnego autorytetu, przywództwa, odwagi menedżerskiej oraz kierowania zespołem w trudnych sytuacjach.

Zaufali nam